Груша існує вже не одне тисячоліття.  Історія її дуже цікава, але цікавіше те, що у нас на Україні груша з’явилась в Києві багато років назад. Привезли її з Візантії. З міста Києва груша почала розповсюджуватися до півночі. А зараз вже кожен знає, що це за фрукт і який він смачний. Але крім цього також необхідно знати чим він корисний для того, щоб покращити здоров’я і ні в якому випадку не нашкодити йому. Важливо знати, що парникові груші не такі корисні як звичайні. Парникову грушу можна розпізнати по відсутності ніжного солодкуватого запаху. Звичайна груша дуже пахне, і  чим більше ми відчуваємо її аромат, тим більше в ній вітамінів. В груші міститься велика кількість корисних речовин, є в ній і глюкоза, і сахароза, і фруктоза-одним словом цукри. Міститься також велика кількість вітамінів –  А,  В1,  В2,  Е,  Р,  РР,  С, також каротин, кислота фолієва, мінеральні солі марганцю, заліза, йоду, міді, кальцію та ін. Також в груші міститься клітковина, котра немаловажлива для нормального функціонування організму. Чим корисна груша?

КОРИСНІСТЬ ГРУШІ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ:

1. Груша являється корисним фруктом при порушенні нормального функціонування   підшлункової залози.

2. Грушу часто вживають в свій раціон люди схильні до надлишкової ваги і люди у котрих цукровий діабет. Її вживають у всіх можливих видах: і соки, і салати, і в пирогах їдять, і сушать.

3. Відомо, що цей фрукт піднімає настрій, та як в ньому містяться спеціальні ефірні масла, котрі знімають напругу і виводять з депресії.

4. Також вона підвищує енергію, людям, котрі втомлюються на роботі і ходять завжди втомлені, просто необхідно вживати груші кожен день.

5. Груша сприяє нормалізації серцебиття. Хворим, у котрих підвищене  серцебиття рекомендується як можна більше вживати салати із груш.

6. Груша стимулює хорошу діяльність печінки і нирок. Так що не спішіть приймати таблетки і різні препарати, спочатку попробуйте получать як можна більше вітамінів з натуральних продуктів.

7. Якщо у вас підвищена температура тіла, не спішіть дзвонити лікарю. Дуже добре допомагає відвар із груші, а якщо точніше, то із лісової груші.

8. Також груша являється хорошим сечогінним засобом, котрий заміняє такі препарати як фуросемід, верошпірон і багато інших. Але якщо не допоможе, приймайте таблетки. Ефективна при каменях і піску в низках, добре виводить.

9. Груша ефективна для лікування простатита. Чоловікам з цим захворюванням необхідно щоденно пити компот із груш, можна ще і грушевий чай.

10. Фрукт має здатність протистояти бактеріям і знищувати їх. Так як в груші міститься спеціальний антимікробний засіб, котрий робить середовище неможливим для розвитку бактерій, але повністю хорошою для життя чоловіка і нормального функціонування всього його тіла.

11. Для прихильниць косметичних масок дуже важливо знати, що маски із груш ідеально підходять для любого типу шкіри. Такі маски покращують еластичність шкіри, роблять її гладкою, зменшують  пори.

Не секрет, що груша як і всі продукти має свої протипоказання, котрі необхідно знати. Наприклад,  груші неможна вживати на голодний шлунок, їх бажано їсти через півгодини після їжі. Таким чином ви отримуєте всі  вітаміни і не наносите шкоди своєму здоров’ю. Також не варто вживати груші людям, у котрих наявні захворювання органів травлення.