ВЖИВАННЯ ЯБЛУК

 

Регулярне вживання яблук сприяє продовженню строку життя людини, а також омолоджуванню організму.З таким твердженням виступили вчені з Інституту досліджень харчування міста Норич.

Як пише праця, вони виявили в яблуках складний елемент, який омолоджує серце, покращує циркуляцію крові та підвищує рівень захисту імунної системи. Елемент, маючий назву «Епікатехін поліфенол», обладає унікальною здібністю підтримувати еластичність кровоносних судин.

Спеціалісти встановили, що сердечно-судинна система і організм добровольців, що прийняли участь в експерименті, помолодшали як мінімум на 17 років.

 НАКОРМІТЬ СЕРЦЕ

Не секрет, що серед причин високої смертності населення землі сердечно-судинні захворювання грають далеко не останню роль. Спеціалісти Американської асоціації кардіологів вивчили вплив різних біологічно активних речовин на стан серця та судин людини.

Зясувалося, що збільшення частини ФЛАВОНОЇДІВ, що поступають до нашого організму з харчуванням, призводить до значного зниження випадків смертності від сердечної патології.

Даний зв’язок базується на розумінні механізмів дії флавоноїдів в організмі. Ці речовини володіють великими антиоксидантними властивостями, перешкоджаючи передчасному старінню та відмиранню клітин, знижуючи рівень деяких видів холестирина вкрові.

Спеціалісти стверджують, що найбільш цінним постачальником флавоноїдів в організм являються яблука, груші та деякі види вина. Осінь – традиційний час збору великих врожаїв яблук. Побалуйте себе та своє серце ароматними фруктами і забезпечте здоров’я на довгі роки.